Haberler

Ethereum Alanlar Bitcoin’e Geçiyor

Ethereum alan yatırımcıların Bitcoin‘e geçiş yapmasının arkasında olan neden ne? Kripto para sahibi olmasına rağmen yatırımlarını Ethereum yerine Bitcoin’e yapan ve Ethereum almasına rağmen daha sonrasında Bitcoin’e geçen yatırımcı kişi sayısı artarken, bunun arkasında yatan sebebin ETH fiyatından ve endişeler dolayısı ile olduğu iddiası mevcut. Kripto para sahibi kişilerin yatırımlarını yaptıkları ve yatırımlarını değerlendirdikleri kripto paraları arbitraj benzeri değiştirmesine izin verilmezken, satış yolu ile diğer farklı kripto paralara geçiş yapabiliyorlar.

Yatırımcılar ise Ethereum fiyatının yükselmemesi dolayısı ile Bitcoin’e geçiş yapmayı sürdürürken, bazı yatırımcıların Ethereum‘da kalarak yeni yatırımlarını BTC’ye yapmasının arkasında yine kendilerini garantiye alma isteği bulunuyor.

Ethereum Alanlar Şanssız

Ethereum alan kişilerin şanssız olmasının arkasında son 2 haftada yaşanan Bitcoin fiyatı artışları bulunmakta. BTC fiyatının sürekli artması ve Ethereum fiyatının yerinde saymaya devam etmesi yatırımcı kişilerin daha fazla moralinin bozulmasında asıl büyük etkenlerden bir tanesi.

  • Yatırım yaparken kripto paralar arasında hangisine yatırım yapacağınıza kesin ve düzgün bir düşünce ile karar almanız daha fazla olumlu sonuçlar almanızda etkili ve daha fazla kazanç elde edebilmenize yarayan kararlar olabilmektedir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu