coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerEthereum Alanlar Bitcoin'e Geçiyor

Ethereum Alanlar Bitcoin’e Geçiyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum alan yatırımcıların Bitcoin‘e geçiş yapmasının arkasında olan neden ne? Kripto para sahibi olmasına rağmen yatırımlarını Ethereum yerine Bitcoin’e yapan ve Ethereum almasına rağmen daha sonrasında Bitcoin’e geçen yatırımcı kişi sayısı artarken, bunun arkasında yatan sebebin ETH fiyatından ve endişeler dolayısı ile olduğu iddiası mevcut. Kripto para sahibi kişilerin yatırımlarını yaptıkları ve yatırımlarını değerlendirdikleri kripto paraları arbitraj benzeri değiştirmesine izin verilmezken, satış yolu ile diğer farklı kripto paralara geçiş yapabiliyorlar.

Yatırımcılar ise Ethereum fiyatının yükselmemesi dolayısı ile Bitcoin’e geçiş yapmayı sürdürürken, bazı yatırımcıların Ethereum‘da kalarak yeni yatırımlarını BTC’ye yapmasının arkasında yine kendilerini garantiye alma isteği bulunuyor.

Ethereum Alanlar Şanssız

Ethereum alan kişilerin şanssız olmasının arkasında son 2 haftada yaşanan Bitcoin fiyatı artışları bulunmakta. BTC fiyatının sürekli artması ve Ethereum fiyatının yerinde saymaya devam etmesi yatırımcı kişilerin daha fazla moralinin bozulmasında asıl büyük etkenlerden bir tanesi.

  • Yatırım yaparken kripto paralar arasında hangisine yatırım yapacağınıza kesin ve düzgün bir düşünce ile karar almanız daha fazla olumlu sonuçlar almanızda etkili ve daha fazla kazanç elde edebilmenize yarayan kararlar olabilmektedir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail