AltcoinHaberler

Ethereum Balinalarının En Fazla İşlem Yaptığı Altcoin Açıklandı: Artık ApeCoin Değil!

Yeni verilere göre Ethereum balinalarının en fazla işlem yaptığı altcoin artık ApeCoin değil. İşte balinaların yeni gözdesi.

Kripto para balinalarının işlemlerine dair verileri toplayan WhaleStats, son dakika gelişmesi olarak en büyük 2000 Ethereum balinalarının en fazla alım satım yaptığı altcoin hakkında bir değişiklik duyurdu.

Ethereum Balinalarının En Fazla İşlem Yaptığı Yeni Altcoin Chiliz (CHZ) Oldu

Analiz platformunun verilerine göre, uzun bir süredir en büyük 2000 balinanın en fazla alım satım yaptığı altcoin ApeCoin’di. Bununla birlikte son açıklanan verilere göre Chiliz (CHZ) ApeCoin’i tahtından etti.

En büyük 100 Ethereum balinası incelendiğinde ise balinaların en fazla alım satım yaptığı tokenin Terra (LUNA) olduğunu görüyoruz.

FTX Token (FTT) Balinaların Cüzdanında En Fazla Bulunan Kripto Para Oldu

Bununla birlikte en büyük 100 Ethereum balinasının cüzdanlarında en fazla bulunan token kısa bir süre önce Shiba Inu (SHIB) olmuştu. Aylardır zirvede olan FTX Token (FTT), zirveyi bu meme tokene kaptırmıştı.

Kısa bir süre önce ise FTT yeniden zirveyi ele geçirdi. En büyük 100 Ethereum balinasının elinde toplamda yaklaşık 872 milyon dolarlık FTX Token bulunuyor.

Buna karşın balinaların elinde bulunan SHIB miktarı ise 802 milyon dolar seviyesinde kaldı.

Balinaların elinde en fazla bulunan üçüncü coin ise Bitcoin’in Ethereum ağındaki karşılığı olan Wrapped Bitcoin (WBTC) oldu.

Akıllı sözleşmeler özelliği en fazla kullanılan kripto para ekosistemi ise Synthetix (SNX) olarak kaydedildi.

Görece düşük piyasa değerli bir kripto para olan SNX, bu yazının yazıldığı anlarda 4.74 dolardan işlem görüyor ve son bir haftadır bir düşüş eğiliminde seyrediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ya ben anlamıyorum her gün bu Balinalar farklı bir Paraya mı geçiyor yoksa sizin haberleriniz mi doğru değil?

Anonim

Bu ne ya sıktı artık bu


Başa dön tuşu