HaberlerShiba Inu

Ethereum Balinası Shiba Inu (SHIB) Toplamaya Devam Ediyor!

Balinalar Shiba Inu biriktirmeye devam ediyor.

Dogecoin katili olarak piyasaya çıkan ve yeni milyonerler doğuran Shiba Inu zirvesinden bir hayli uzakta konsalide olmaya devam ederken SHIB cephesinden güzeler veriler gelmeye devam ediyor.

Shiba Inu’daki düşüşleri fırsata çevirmek isteyen balinalar ise Shiba Inu alımları yapmaya devam ediyor.

Balinaların token alımlarının verilerini paylaşan “WhaleStats’den” gelen son verilere göre “Gimli” isimli bir Ethereum balinası 1,1 milyon doların üzerinde SHIB alımı gerçekleştirdi.

Gimli isimli ETH balinası son olarak 28.236.296.316 SHIB (yaklaşık olarak 1.169.829 dolar) satın aldı. Balinanın bu SHIB alım işlemi verilere göre WhaleStats’ta 246. sırada yer alıyor.

Daha önce de SHIB alımı yapan “Gimli” isimli ETH balinası cüzdanında yaklaşık olarak 53 milyon dolarlık SHIB tutuyor.

Shiba Inu’nun Kraken borsasında listelenmesi haberinin ardından da SHIB alımı yapan ETH balinası 1 milyon dolar değerinde 24,8 milyar SHIB satın almıştı.

Kripto para borsalarının listeleme haberleri ile gündemden düşmeyen Shıba Inu yazım sırasında CoinMarketCap’dan alınan verilere göre 0,0000439 $ seviyelerinden işlem görüyor ve 13. sırada bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu