AnalizEthereum

Ethereum, Beklenen Boğa Koşusunu Bitcoin’den Önce Başlatabilir Mi?

Yükselişe geçerek yatırımcılarını umutlandıran Ethereum, yeni bir boğa koşusunu başlatabilir? Hangi seviyeler umut vaat ediyor mi? İşte detaylar...

Haberimizin yazıldığı an itibarı ile 274 dolardan işlem görmekte olan Ethereum beklenen boğa işaretleri gösteriyor. Bu haliyle yatırımcılarını umutlandıran 2. en değerli kripto para biriminin bu seviyelerde kalması daha da yükseleceğine dair ipuçları veriyor.

270 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkarak Bitcoin’den daha fazla bir yükseliş kaydeden ETH’nin şu anki direnç seviyesi 275 doların bir tık üzerinde seyrediyor.

Ünlü Analist Ne Düşünüyor?

Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe namıdiğer Crypto Michael, ETH’nin istenen yükselişe devam edebilmesi için 240 doların üzerinde kalmasının şart olduğunu belirtiyor. Bununla birlikte beklenen boğa koşusunun Bitcoin’de değil, Ethereum’da yaşanacağını düşünen analist, 250 dolarlık desteğin üzerinde kalması halinde ETH’nin 500 dolar seviyesi için hazır olacağına işaret etti ve ETH haricinde 5 altcoinde de -Chainlink (LINK), Elrond (ERD), TomoChain (TOMO), Perlin (PERL) ve LTO Network (LTO)- güzel yükseliş sinyalleri olduğunu belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu