Kripto HaberleriHaberlerEthereum Beklenenden Daha Fazla Yükselebilir

Ethereum Beklenenden Daha Fazla Yükselebilir

Takip et

Ethereum fiyatına dair yapılan yorumlar ve ortaya atılan iddialar şaşırtıcı olabiliyor. Kripto para varlıklarının büyük yatırımcıların elinde olması ve ters köşe yapmayı tercih eden büyük yatırımcıların Bitcoin’den bağımsız olarak Ethereum’a ilgi göstermeleri ve paralarını bu şekilde değerlendirmek istemeleri durumunda Ethereum fiyatında ani artışlar olabilecek olduğu iddia ediliyor.

2018 yılında tam anlamı ile Bitcoin’e rakip bir kripto para birimi yok, ama bu durumun gelecek yıllarda değişebilecek olduğuna değinen büyük yatırımcılar, kripto paraların her an değişim yaşayabilecek olduğunu ve bunun kısa süre içerisinde olabilecek olduğunu düşünüyorlar.

Rekor, Düşüş ve Nötr Denge

Ethereum fiyatını belirleyecek olan büyük yatırımcılar ani büyük yatırımlar ile bir anda yükselişi başarabilir. Ama bunun devam etmesini başarmak için yatırımcıların sürekli olarak Ethereum’a destek vermesi ve yatırımlarını buna paralel bir biçimde arttırması önem taşır. Bugünlerde nötr bir dengede olan Ethereum gelecek 1 yıl içerisinde nasıl ve nelere gebe bunu bilmek şimdiden bilmek pek fazla imkanı olmayan konu.

*Ethereum fiyatı hakkında değerlendirme ve öngörüdür.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları