EthereumHaberler

Ethereum Belgeseline Beklentilerin Üzerinde Destek Geldi!

Ethereum daha fazla insana ulaşacak!

2023 yılında gösterime girmesi planlanan “Ethereum:Sonsuz Bahçe” isimli belgeselde Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin de yer alacak.

Bağış kampanyasının amacının Ethereum blok zincirinin yenilikçi gerçek dünya uygulamalarını, geliştiriciler topluluğunu ve kurucusu Vitalik Buterin’i keşfeden uzun metrajlı belgesel filmini desteklemek olduğu belirtildi.

Bağış kampanyasında 1.9 milyon $ değerinde yaklaşık 1.035,96 ETH toplanarak, finansman hedefi olan 750 ETH aşılmış oldu.

Yapımcılardan gelen açıklamada kampanyaya toplam 662 kişi katıldığı belirtilerek toplumun desteği bizi şaşırttı, 3 gün içerisinde toplam hedefimizi aştık denildi.

Film yapımcıları, Ethereum hakkında ilk uzun metrajlı belgesel olacağını, belgeselde Buterin ve Ethereum Vakfı’nın yönetici direktörü Aya Miyaguchi de dahil olmak üzere dünya bilgisayarının geliştirilmesinde yer alan kişilerle yapılan röportajların olacağını belirtti.

Gelirlerin %5’i hariç tamamı filmin yapım bütçesine gidecek. Kalan gelirin %2’si Carbonfund.org’a bağışlanacak. Diğer %3’lük gelir ise Ethereum projelerini desteklemek dağıtılacak.

Geliştirmesi ve oyuncu seçimi halen devam etmekte olan belgeselin yapımcılığını Optimist şirketi yapacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu