binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerEthereum Bir Günde %3 Değer Kaybetti

Ethereum Bir Günde %3 Değer Kaybetti

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum fiyatı bugün Bitcoin fiyatında yaşanan düşüşler sonrasında daha fazla sorun yaşamaya başladı. Kripto paralar arasında yatırım konusunda en fazla değer gören Ethereum’un %3 oranından biraz daha fazla değer kaybederek ciddi düşüş yaşaması, bunun sonuçlarının çok daha kötü olduğunu gösterdi. 427 dolar seviyesine düşerek %6 oranına varan değer kaybı yaşayan Ethereum’un daha sonrasında 451 dolar seviyesine kadar yükselerek %3 oranında değer yaşamış olduğu açıklandı.

Bitcoin fiyatının ise 6.100 dolar seviyesinde olması ve Ethereum fiyatına oranla çok daha az değer kaybı yaşamasına rağmen yatırımcıların mevcut tutara bakıldığında yatırımlarını geri çekmedikleri, mevcut yatırımlarını korudukları öğrenildi.

Alt dip fiyatlardan  yatırım yapan yatırımcı sayısında Ethereum için ne kadarlık bir tahmin olduğu konusunda ise net bilgi alınamadı.

Ethereum Alan Şanslı Mı?

Alt seviyede iken Ethereum alanların yatırımlarından çok daha fazla kar elde etmesine neredeyse kesin gözüyle bakılırken, yatırımcıların Ethereum ve Bitcoin arasında verdikleri karardan daha fazla memnun olmasını sağlamak için bir süre daha beklemeleri ve yatırımlarını ellerinde tutmaları tavsiye ediliyor. Bazı yatırımcılara göre Ethereum gelecek birkaç ay içerisinde çok ciddi artışlar yaşayabilecek nadir kripto paralardan bir tanesi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail