binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereum"Ethereum ciddi bir güncelleme almazsa tarihe karışacak"

“Ethereum ciddi bir güncelleme almazsa tarihe karışacak”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum’un batacak olduğunu ve tarihin tozlu sayfalarında yer alacak olduğu özellikle son zamanlarda sıkça konuşuluyor. Fiyatının 300 dolar altına gerilemesinden sonra birçok kesim tarafından güvenilirliğini kaybeden Ether için bundan sonraki süreç merak ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada Ethereum‘un ölçekleme ve akıllı sözleşme işlemlerinde problemleri olduğu konusu gündeme geldi. Ayrıca akıllı sözleşmelerin ETH harici ERC20 kullanan herhangi bir token ile yapılabileceği ve bu token ile komisyonun ödenebileceğin belirtildi. Bu durumda ETH’nin gereksiz olduğunu ve rakip tokenlerin teknolojilerinin çoktan Ether’i geride bıraktığı ifade edildi.

İddiaları Ethereum’un kurucu da kabul etti

Bu iddialar gündeme geldiğinde gözler Ethereum kurucusu Vitalik Buterin‘e çevrildi. ETH fanları ve yatırımcıları bu iddialar hakkında yalanlama beklerken tam tersi bir durum yaşandı. Konu ile ilgili açıklama yapan Vitalik Buterin, eğer Ethereum önümüzdeki dönemde ciddi değişiklikler geçirmezse bu iddialarının hepsinin gerçek olacağını söyledi. Ancak yapılacak olan güncellemeler ile Ethereum’un eski gücüne kavuşacağı ifade edildi. Planlanan geliştirmelerin yapılacağına taahhüt veren Buterin, her ne kadar teoride bu iddiaların gerçekleşebileceğini söylese de ETH’nin yok olmasının neredeyse mümkün olmadığını ifade etti.

An itibarı ile Ethereum geliştiricileri iki önemli güncelleme hakkında çalışmalar yürütüyor. Ancak bu güncellemelerin ne zaman gerçekleşeceğinin net bir tarihi yok.

Ethereum fiyatı şu anda 291 $ seviyelerinde işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail