Kripto HaberleriHaberlerEthereum En Çok Aranan Kelimeler Arasında

Ethereum En Çok Aranan Kelimeler Arasında

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paraların baş tacı konumunda olan Ethereum aramalarda da rekor kırdı. Tüm zamanların arama oranı olarak 110 milyon oranında aramaya sahip olan Ethereum’un 2015 yılından bu yana toplamda 110 milyon kez Google.com’da arandığı öğrenildi. Kripto paraların her yıl daha fazla aranma oranına sahip olması yatırımcı sayısının artması ve ilginin daha fazla artması ile eşdeğer şekilde artış yaşarken, Ethereum aramalarının bu denli yüksek olması şaşırtan bir detay olarak basın tarihine geçti.

Ethereum yatırımlarının bir nebze daha fazla artmasını sağlayan bu haberler ile birlikte bazı kullanıcıların bu kadar yüksek aranma oranına sahip olan kripto paranın gelecekte çok daha iyi seviyede olacak olduğunu tahmin etmeleri de zor değil.

Bitcoin Daha Fazla Aranıyor

110 milyon aranan Ethereum’a oranla Bitcoin ise daha çok arandı. En fazla aranan kripto para Bitcoin olurken, yatırımcıların en az aradıkları kripto para terimi ise ilk 100 arasında kendisine son sıralarda yer bulabilen kripto paralar oldu. Ethereum’in aranma hacminde son aylarda ise düşüş olduğu arama istatistiklerinde gözlemlendi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları