Ethereum

Ethereum (ETH) 170 Doların Üzerine Çıktı! Yeni Hedef Ne?

Bitcoin'in yükselmesi ile beraber ETH'de yükseliş yaşadı.

Son dönemde Bitcoin’in yükselişleri altcoinler üzerinde oldukça olumlu etkiler yaşattı ve yaşatmaya devam ediyor. Bugün BTC’nin yükselişinden sonra sert yükseliş yaşayan ETH, 170 doların üzerine çıkarak önemli bir direnci geride bırakmış oldu ve yayın saatine göre 172 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Yükselişinde BTC’yide geride bırakan Ether, 24 saat içerisinde yüzde 7’lik bir yükseliş yaşadı. Bir sonraki önemli direnç seviyesi 175 dolar olarak belirlenirken bu direnci gün içerisinde kırmayı denese de başarılı olamadı. 200 doların önündeki en önemli seviye ise yaklaşık 184 ve 191 dolar seviyeleri olarak belirlenmiş durumda.

Bitcoin eğer 9000 doların üzerine çıkarsa ETH’de de daha büyük artışlar bekleniyor.

Son yükselişlerden sonra piyasanın genel durumuna bakacak olursak 245 milyar dolarlık kripto para piyasa hacminin 250 milyar dolara emin adımlarla gittiği görülüyor. Öte yandan BTC hakimiyeti yüzde 66 seviyesinde.

Uzmanlara göre her ne kadar altcoinler bu süre zarfında yükseliş yaşasa da 2018 başındaki gibi bir altcoin boğasının yaşanması için BTC hakimiyeti yüzde 40 – 45 seviyelerine kadar düşmeli.

Tüm piyasa verilerine anlık olarak sitemizden ulaşabilirsiniz: Kripto para piyasası

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu