blank
Ethereum

Ethereum (ETH) 2. Sırayı Bir Süreliğine Garantiledi

Ethereum (ETH) 2. sıranın müdavimi...

Ethereum (ETH) fiyatlarının düşük kalması ne kadar kripto para yatırımcılarının hedefinde olsa da piyasa hacmi son dönemde 17 milyar doları geçti. 17 milyar doları geçen Ethereum (ETH) piyasa hacmi arada bulunan 4 milyar dolardan fazla fark nedeniyle XRP’ye sırasını yakın zamanda kaptırmayacak olduğu garantisi ile ilgili bir beklenti oluşturdu.

XRP ile bir süre önce sürekli olarak sıra değişimi yaşayan ve bir süre 2. sırada kalmasından sonra XRP’yi hedef alan kripto para yatırımcıları nedeniyle Ethereum (ETH) sahiplerinin milyarlarca dolarlık alım yaparak değeri arttırması ile birlikte piyasada ETH tekrar 2. sıraya yükseltilmişti.

‘Geleceğin Bitcoin’i’ olması beklenen Ethereum (ETH) bu hamle ile kalıcı olarak olmasa da bir süreliğine XRP’ye yenilmeyecek gibi görünüyor. Bir süre önce değerinin düşmesi ile 3. sıraya düşen ve yatırımcılardan tepki çeken, hiçbir zaman ETH’ye rakip olamayacak olduğu konusunda eleştirilen XRP’nin piyasa hacmi 13 milyar dolar iken, Ethereum (ETH) piyasa hacmi 17 milyar doları biraz daha geçmiş bir piyasa hacmine sahip. ETH’nin geleceği parlak iken XRP’ninde geleceği parlak görülüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu