Kripto HaberleriEthereumEthereum (ETH) 2. Sırayı Bir Süreliğine Garantiledi

Ethereum (ETH) 2. Sırayı Bir Süreliğine Garantiledi

Takip et

Ethereum (ETH) fiyatlarının düşük kalması ne kadar kripto para yatırımcılarının hedefinde olsa da piyasa hacmi son dönemde 17 milyar doları geçti. 17 milyar doları geçen Ethereum (ETH) piyasa hacmi arada bulunan 4 milyar dolardan fazla fark nedeniyle XRP’ye sırasını yakın zamanda kaptırmayacak olduğu garantisi ile ilgili bir beklenti oluşturdu.

XRP ile bir süre önce sürekli olarak sıra değişimi yaşayan ve bir süre 2. sırada kalmasından sonra XRP’yi hedef alan kripto para yatırımcıları nedeniyle Ethereum (ETH) sahiplerinin milyarlarca dolarlık alım yaparak değeri arttırması ile birlikte piyasada ETH tekrar 2. sıraya yükseltilmişti.

‘Geleceğin Bitcoin’i’ olması beklenen Ethereum (ETH) bu hamle ile kalıcı olarak olmasa da bir süreliğine XRP’ye yenilmeyecek gibi görünüyor. Bir süre önce değerinin düşmesi ile 3. sıraya düşen ve yatırımcılardan tepki çeken, hiçbir zaman ETH’ye rakip olamayacak olduğu konusunda eleştirilen XRP’nin piyasa hacmi 13 milyar dolar iken, Ethereum (ETH) piyasa hacmi 17 milyar doları biraz daha geçmiş bir piyasa hacmine sahip. ETH’nin geleceği parlak iken XRP’ninde geleceği parlak görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları