HaberlerKripto Para

Ethereum (ETH), BNB ve Polkadot’un (DOT) Rekor Haftasında Kazandıran Ve Kaybettiren Kripto Paralar Neler?

Haftanın kazandıranlarını ve kaybettirenlerini sizin için derledik...

Bitcoin’in 60.000$ altındaki konsolidasyonu altcoinlere yaradı. Bu hafta Bitcoin hakimiyetinin %60 seviyelerinin altına düşmesiyle altcoinlerde mini bir ralli gördük.

Etheruem’un öncülüğünde başlayan rallide BNB ve DOT gibi popüler kripto paralarda yeni rekor seviyelerine ulaştık.

Bitcoin hakimiyeti düşmeye devam etse de pazartesi dünya piyasalarının açılışına ilişkin belirsizlik riskini azaltmak isteyen yatırımcıların satış yönlü pozisyon almasına neden oldu. Satışlar fiyatların kısmen geri çekilmesine neden olsa da özelikle altcoinlerde risk iştahının yüksek olduğunu ve belirli bir seviyede tutunduklarını gözlemliyoruz.

Bu haftanın yıldızı şüphesiz en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’du. Etheruem 2145$ seviyelerine ulaşarak rekorunu tazeledi ve 2000$ seviyesinin üzerinde tutunmayı başardı.

Bitcoin haftalık bazda %4 getiri sağlarken, Ethereum’da bu oran %23’lere çıktı.

Kripto para piyasalarının nabzını tutan korku ve açgözlülük endeksi geçtiğimiz hafta ile aynı seviyelerde.

Mini altcoin rallisine rağmen açgözlülüğün yükselmemesi fiyat artışlarına temkinli yaklaşan bir kitle olduğunu gösteriyor. Marketin önümüzdeki günlerde daha fazla pozitif sinyal vermesi bu oyuncuları da oyuna dahil edeceğinden yükselişlerin hızlandığını gözlemleyebiliriz.

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında olup haftanın en çok kazandıranları:

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında olup haftanın en çok kaybettirenleri:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Kazım

Telegram grubu kapandı mı yoksa biz durduk yere takip ederken engel mi yedik neler oluyor acaba sadece izlemek suçsa atılmak için sebepse bilelim.


Başa dön tuşu