AnalizEthereum

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Ethereum (ETH) fiyatı artacak mı?

  • Ethereum (ETH) fiyatında bugün son 24 saatlik zaman diliminde %5,3 artış var.
  • Ethereum son ayların en iyi seviyelerini yaşamıyor ama iyi fiyat seviyesine sahip ve 188 dolara kadar yükselme potansiyeli var.
  • ETH ve XRP arasında kalan kripto para sahipleri son dönemde XRP’nin 12 milyar dolar seviyesine kadar düşen piyasa hacminin ardından 18 milyar dolara kadar yükselmiş olan ve yükselmeye devam eden Ethereum (ETH) kripto parasını satın almayı tercih etmeye başladı.
  • Bitcoin ve Ethereum (ETH) arasında kalan kripto para yatırımcıları son zamanlarda kripto para yatırımları arasında Bitcoin fiyatında artış beklentisi olmasından dolayı BTC satın almayı sürdürüyor.
  • Binance borsasının hacklenmesinin ardından Ethereum (ETH) fiyatında az düşüş olsa da 24 saatlik zaman dilimi içerisinde fiyat tekrar toparlandı.

Ethereum (ETH) geliştirmek için aylık ortalama 216 geliştirici çalışıyor ve bu kişiler sürekli olarak Ethereum (ETH) piyasasında daha fazla bir artış olması ve daha iyi ve bizlerin görmediği teknik verileri güncellemek için çalışıyor. Ethereum Vakfı bu konuda başı çekiyor.

Ethereum Fiyat Analizi – 9 Mayıs

Kripto para birimleri tekrar yükselmeye başladı ve kripto paraların değerinde bir artış yaşanıyor. Yatırımcılar Ethereum (ETH) satın almaya başladı ve BNB dışında altcoinlerin birçoğunda yükseliş olduğunu görmek mümkün oluyor. Bitcoin yükselirken Ethereum (ETH) ve XRP’nin değerinde de son zamanlarda bir artış var.

 

Temeller “çok” yükselişe sahip ve Ethereum geliştirme ivme kazandıkça, fiyatların da buna uygun olarak daha fazla artması muhtemel. Bununla birlikte, bu durum ETH boğalarının Nisan 2019’daki yüksek seviyelere işaret ederek 190 dolar seviyesinde direnç gösterip göstermemesine bağlı. Olmazsa, mevcut konsolidasyonun devam etmesini beklemek ve fiyatların normal seviyelerde kalmasını beklemek mümkün olabilir.

Halen, Nisan 2-8 arasındaki düşük seviyedeki %78,6 Fibonacci düzelme seviyesindeki reaksiyonlara rağmen, Mayıs 6’sının en düşük seviyesi olan 20 dolar aralığındaki fiyatlar etkisini koruyor.

Bitcoin fiyatındaki yükseliş Ethereum (ETH) fiyatının yükselmesinde ilk sırada olan rolü üstleniyor ve devam eden artışlar neticesinde kripto paraların değerinde belirgin bir artış olduğu, Binance’in hacklenmesine rağmen piyasa hacmi 18 milyar dolar ve piyasa fiyatı 170 dolar olan Ethereum (ETH) kripto parasının güçlenerek artış gösterebilecek olduğu ihtimalini güçlendirmekte.

Bazı kripto para birimlerindeki fiyat ve piyasa hacmi düşüşlerine rağmen Ethereum (ETH) yatırımcılarının bu dönemde kazançlı çıkmaları kısa vadede bile mümkündür. Uzun vadede ETH sahibi olan kripto para birimi yatırımcıları Bitcoin yatırımcıları kadar olmasa da en fazla parayı kazanacak olan yatırımcılar arasında rol alabilirler.

Teknik Göstergeler Ne Durumda?

Ethereum (ETH) fiyatının 180 veya 188 dolar seviyesini 170 dolar seviyesinden ufak destek artışları olması ile beraber mümkün olabileceği tartışılıyor. ETH’nin piyasa hacminin 18 milyar dolarda kalmayı sürdürdüğü sürece fiyatında olası düşüşlerin pek fazla olmayabilecek olduğu belirtiliyor. Ethereum (ETH) fiyatının 188 dolar seviyesinden sonra 195 dolar ve ardından 200 dolar seviyelerini görmesine analistler olumlu bakıyor.

*Bu içerik Bitcoinsistemi.com’da yayınlanan Ethereum (ETH) fiyat analiz içeriğidir. Yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu