Kripto HaberleriAnalizEthereum (ETH) Hedefleri Geldi! Sırada Ne Var?

Ethereum (ETH) Hedefleri Geldi! Sırada Ne Var?

Takip et

17 Temmuz tarihli Ethereum analizimizde kısa vadeli destek ve direnç beklentilerimizi paylaşmış ve Ethereum’da 1722$’a kadar gelebilecek yükselişlerin bizi şaşırtmayacağını ifade etmiştik.

İlgili Haber
Ethereum Balina Sayısında Dikkat Çeken Değişim! İşte ETH Destek ve Direnç Seviyeleri!

Bu analizimizde belirttiğimiz gibi 1342$ desteğinde tutunan Ethereum %32’lik bir prime 1783$ seviyesine kadar yükseldi.

Yukarıdaki haberde belirttiğimiz bazı dirençler şuan da destek konuma dönüştü.

Şu sıralar 100 günlük ortalaması 1732$ direnciyle mücadele eden Ethereum‘da bu seviye üzerinde gelecek kapanışlar bizi yeniden 2000$’ın üzerinde çıkarabilir.

1732$ üstünde 2145$ ve 2327$ seviyeleri direnç olarak takip edilebilir.

Destek seviyesi olarak 1581$ ve 1500$ bandı takip edilebilir.

Ethereum’un 4 haftadır yükseldiği ve günlük RSİ’da oluşan negatif uyumsuzluk birlikte değerlendirildiğinde bir miktar geri çekilme makul karşılanmalı.

Geri çekilmeleri makul karşılarken 1508$ altında günlük kapanış gelmediği sürece Ethereum‘a pozitif bakmaya devam edeceğiz.

Ethereum şu sıralar zirvesinden %65 uzakta işlem görüyor. 18 Haziran’da 885$’lık yeni bir dip yapan ETH 44 günde %91’lik bir yükseliş yaşadı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları