BitcoinEthereum

Ethereum (ETH) Piyasa Hacmi 15 Milyar Dolar, Fiyatı 142 Dolara Ulaştı!

Ethereum (ETH) fiyatı artıyor.

Ethereum (ETH) fiyatı yükselmeye devam ediyor. Kripto para fiyatları son birkaç saattir yükseliş eğilimi gösterirken, yatırımcılar ise kripto para birimlerinin değerinin artmasına bağlı olarak piyasada iyi bir eğilim gösteren Ethereum (ETH) yatırımlarının değer kazanması ile ne kadar büyük bir artış yaşayabilecek olduklarını düşünüyor. ETH’nin fiyatının artması ve buna bağlı olarak kripto para birimi fiyatları da değer kazanıyor. Bitcoin 4.000 dolar direncini rakam bakımından geçerken bunun tüm piyasaya olumlu bazı etkilerinin olduğu belirtiliyor.

Ethereum (ETH) fiyatının artmasının arkasında yatan en büyük neden Bitcoin (BTC) fiyatının yükselmesi olarak belirlenirken, yatırımcılara göre kripto para birimlerinin değer kazanması ile BTC’nin değer artışı piyasada beklenmedik bir oranda yükseliş yaşatıyor. Bitcoin fiyatının yükselmesinde temel etki olarak piyasa fiyatlarının iyi bir noktaya yükselmiş olması gösteriliyor.

Bitcoin Cash günün en çok değer kazananları arasına girdi ve Bitcoin fiyatından daha iyi değer kazandı.

Aynı zamanda kripto para birimlerinden birisi olan Litecoin, gün içerisinde en iyi değer kazanan popüler kripto para birimleri arasına girdi ve değeri arttı. Bitcoin gün içerisinde en iyi değer kazanan kripto para birimlerinden birisi olurken, yatırımcılar fiyatların yükselmesine bağlı olarak daha fazla yatırım yapacaklarını belirtmeye ve her an büyük bir rallinin başlayabilecek olduğuna inanmaya başladılar.

Bitcoin fiyatındaki artış ile en çok değer kazananlardan birisi olan Ethereum (ETH) ve Bitcoin Cash (BCH) gün içerisinde değerine değer katarken kripto para piyasası hacminde de beklenenden daha iyi artışlar yaşandı. Bitcoin fiyatının yükselmesinden önce birkaç milyar dolar düşük değere sahip olan kripto para piyasası hacmi akşam saatlerine doğru ise 140 milyar dolar seviyesine ulaştı.

140 milyar dolara ulaşan piyasa hacminin ardından yatırımcılar tekrar piyasanın kendisini toparlaması nedeniyle fiyatların oldukça iyi bir seviyeye yükselebilecek olduğunu düşünürken, piyasa hacminin 150 milyar doları görmesi ile eski fiyatlara geri dönüş rallisinin başlayabilecek olduğu, Bitcoin’in 6.400 dolar seviyelerini görmesinin kısa vadede mümkün olabileceği yatırımcı platformlarında tartışma konusu olmaya başladı. Bitcoin yatırımcıları bugünlerde artan fiyatların devam etmesi durumunda 2019 yılının sonuna kadar bir rekor fiyat görülebilecek olduğunu düşünüyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu