EthereumHaberler

Ethereum Geliştirici 1 Milyon Dolar Kefaletle Serbest!

Ethereum geliştiricisi Virgil Griffith, mahkeme tarafından ailesinin yanında kalması şartı ve 1 milyon kefalet karşılığı serbest bırakıldı.

Kuzey Kore yönetimine blockchain ve kripto para desteği vermek suçlamasından ABD tarafından 20 yıla kadar hapis cezası alması öngörülen Ethereum geliştiricisi Virgil Griffith, bugün birkaç saat önce serbest bırakıldı. Yapılan açıklamaya göre ailesi 1 milyon kefaleti ödedi ve mahkeme tarafından Ethereum geliştiricisi Virgil Griffith’e ailesinin yanında kalması şartı koşuldu.

Bu sebeple ailesinin yanında kalacak olan Griffith, mahkeme sonucuna göre eğer beraat eder ise kendi evine veya istediği herhangi bir yere gidebilecek. ABD yönetiminin Kuzey Kore’ye yönelik sert yaptırımlarından çok fazla etkilenen Ethereum geliştiricisi ile ilgili Ethereum Vakfı bile açıklama yapmaktan çekinmiş ve bu konuda bu olayın kendileri ile ilgili olmadığı, kişisel bir sorun olduğunu açıklayarak gündeme gelmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu