Haberler

Ethereum Geliştiricisi Virgil Griffith Serbest Bırakılmamış!

Ethereum geliştiricisi Virgil Griffith, ile ilgili geçtiğimiz hafta 1 milyon dolar değerinde kefalet ve ailesinin yanında kalma şartı ile serbest bırakıldığı iddia edilmişti.

ABD’nin Kuzey Kore’ye karşılık olarak uyguladığı ‘azap verici’ olarak gösterilen yaptırımları delmesi ile bilinen ve Ethereum Vakfı tarafından hakları elinden alınan Ethereum geliştiricisi Virgil Griffith’in ile ilgili geçtiğimiz hafta serbest bırakıldığı haberleri medyada yer almıştı.

Theblockcrypto isimli internet sitesinde yayınlanan habere göre geliştirici bugün hapiste ve serbest bırakılmamış olarak görünüyor. ABD Adalet Bakanlığı’nın resmî internet sitesine göre de geliştiricinin tutuklu olduğu gözüküyor.

İmzalar bekleniyor

Ethereum geliştiricisi Virgil Griffith’in hâlâ serbest kalmamış olmasının nedeni teminat imzalarının atılmamış olması ve ailesi tarafından sağlanan teminatın da bugün için yerine getirilmemiş olması gösterilmekte. Avukatı tarafından konu ile ilgili herhangi bir basın açıklaması ise yapılmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu