EthereumHaberlerKripto Para

Ethereum Kurucu Ortağı Kripto Paralar ve Elon Musk Hakkında Konuştu!

Anthony Di Lorio kripto para piyasası hakkında konuştu.

Ethereum ağının kurucu ortağı Anthony Di Lorio geçtiğimiz günlerde Bloomberg ile yaptığı röportajda dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Di Lorio yaklaşık 10 yıldır kripto para piyasası ile ilgilendiğini belirterek piyasa ile ilgili iki ucu keskin bir kılıç” benzetmesinde bulundu.

Kripto para birimlerine ve bu piyasaya güvendiğini açıklayan Lorio, eğitimin önemli olduğunu vurgulayarak şöyle devam etti:

Bu durmayacak bir hareket. Ülkeden ülkeye farklılık gösteriyor ancak kripto piyasasını anlayan ve işlerin nereye gittiğini bilenler bundan daha iyi çıkacaklar. Bunu çözen ülkeler, ekonomilerini iyileştirecek, daha fazla iş bulacak.

Röportajın devamında piyasada her hareketi konuşulan Tesla CEO’su  Elon Musk’a da değinerek piyasada birkaç insan potansiyel olarak büyük miktarda değişim yaratma yeteneğine sahip” diyerek Musk ile olan memnuniyetsizliğini dile getirdi.

Anlamsız şeyler yerine ciddi şeylere odaklanmaları gerekiyor. Enerjilerini insanların eğitmeye odaklanmalarını diliyorum.

Anthony Di Lorio geçtiğimiz günlerde kendini güvende hissetmediğini belirterek kişisel güvenlik endişesi sebebiyle kripto para dünyasından çıkmayı planladığını ve bunun yerine hayırseverliğe odaklanacağını söylemişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu