blank
EthereumHaberler

Ethereum Madencilerinin Geliri 23 Ayın Rekorunu Kırdı

Ethereum madencilerinin geliri 23 ayın en yüksek seviyesine Temmuz 2020'de yükseliş gösterdi.

Ethereum madencilerinin gelirleri arttı. Kısa süre içerisinde fiyatında yaşanan artışlar yatırımcıların dikkatini çekerken, özellikle de Ethereum fiyatında yaşanan ani yükselişlerin yatırımcıların işlem sayısında artışa, buna bağlı olarak daha fazla madencilik kazancı ortaya çıkarmada yardımcı olduğu görüşlerine sebep oldu. Bitcoin fiyatının yükselişe geçmesi ile her geçen gün yükselişini sürdüren ve son ayların rekorunu son 15 gün içerisinde kıran Ethereum, madencilerine de büyük kazançlar sağladı.

143,8 milyon dolar oranında kazanç elde eden Ethereum madencileri, Temmuz 2020’de 23 ayın en yüksek geliri rekorunu kırdılar. %23 işlemlerden gelen bu gelirin daha fazla artması öngörülürken, kısa vadede eğer ki Ağustos ayında Ethereum fiyatında artışlar devam ederse yeni rekorun bu ay kırılabileceği iddia edildi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu