Kripto HaberleriEthereumEthereum Madencilerinin Geliri 23 Ayın Rekorunu Kırdı

Ethereum Madencilerinin Geliri 23 Ayın Rekorunu Kırdı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum madencilerinin gelirleri arttı. Kısa süre içerisinde fiyatında yaşanan artışlar yatırımcıların dikkatini çekerken, özellikle de Ethereum fiyatında yaşanan ani yükselişlerin yatırımcıların işlem sayısında artışa, buna bağlı olarak daha fazla madencilik kazancı ortaya çıkarmada yardımcı olduğu görüşlerine sebep oldu. Bitcoin fiyatının yükselişe geçmesi ile her geçen gün yükselişini sürdüren ve son ayların rekorunu son 15 gün içerisinde kıran Ethereum, madencilerine de büyük kazançlar sağladı.

143,8 milyon dolar oranında kazanç elde eden Ethereum madencileri, Temmuz 2020’de 23 ayın en yüksek geliri rekorunu kırdılar. %23 işlemlerden gelen bu gelirin daha fazla artması öngörülürken, kısa vadede eğer ki Ağustos ayında Ethereum fiyatında artışlar devam ederse yeni rekorun bu ay kırılabileceği iddia edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları