Kripto Para

Ethereum Madenciliğinde İşler Yolunda Görünmüyor

Ethereum madencileri 2018 sonunu kötü ve kazançsız geçirdi.

Ethereum madenciliği bir süredir en zor zamanlarını geçiriyor. Kazı maliyetinin çok yüksek olmasından şikayet eden Ethereum madencisi binlerce madenci, kripto para madenciliğinde tercih etmeleri gereken kripto paranın hangisi olduğu konusunda doğru kararı verip veremeyecek oldukları konusunda bile endişe ediyorlar. Bitcoin madenciliğinin dışında Ethereum madenciliğini tercih eden binlerce madenci, 2018’de yeterli geliri elde edemediklerinden dolayı kritik zararlar ile yılı kapattıklarını 2019 yılında ise madencilik gelirlerinin nasıl olacağının belirsiz olduğunu görüyorlar.

Bir yıl öncesine oranla bu yıl çok fazla zarar ettik. 2019 yılının Ethereum madencileri için iyi geçen ve kazancın yüksek olduğu bir yıl olmasını istiyoruz. – Ethereum Madencisi

Yıl içerisinde tekrar Ethereum’dan kazananlar olması durumunda madencilik yapanların tekrar sektörde kendilerini gösterebilecek oldukları tahmin ediliyor. Bitcoin madenciliği yerine Ethereum madenciliğini tercih eden binlerce madencinin bu tercihinden dolayı pişman olsalarda Bitcoin madenciliğinin de çok iyi gelir kazandırmıyor olmasından kaynaklı olarak 2018 yılının kötü, 2019 yılının ise henüz umut verici bir yıl olmadığı iyi anlamaları gerek. 2019’da madenciler büyük sürprizler yaşayabilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu