Kripto HaberleriHaberlerEthereum Satışları Arttı

Ethereum Satışları Arttı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum yatırımcısı kullanıcıların yaşanan düşüş sonrasında satışları daha fazla arttırdıkları öğrenildi. Ethereum’un gerilemesi yatırımcıların ciddi oranda zarar etmesine sebep olurken, zaman içerisinde bu düşüşün neden kaynaklandığı konusunda EOS ekibinin ciddi oranda Ethereum satması gösteriliyor. EOS ekibi tarafından binlerce dolarlık Ethereum’un satıldığı, bunun hemen ardından Ethereum piyasasında düşüşler yaşanarak bu seviyeye kadar gerilediği düşünülmekte.

700 dolardan 566 dolara kadar gerileyen Ethereum’un daha ne kadar gerileyecek olduğu konusunda büyük merak hakim olmasına rağmen Bitcoin ve diğer kripto varlıklarda yaşanan düşüşün devam etmesi durumunda yatırımcı açısından zarar etmeye devam edilecek olduğu, kar etmenin artık unutulduğu ve olabildiğince az zararlar ile kurtulmanın hedeflendiği belirtilmekte.

Ne Yapmak Gerekiyor?

Ethereum yatırımcılarının bu aşamada endişe etmelerinin çok normal olduğu, zarar ve kar durumuna göre ellerinde bulunan yatırımlarını çıkarıp çıkarmamak konusunda karar vermeleri gerektiği belirtilmekte. Kullanıcıların genel olarak bu aşamada kar etmeleri imkansız iken zarar edilen tutarın nasıl çıkarılacak olduğu ve nasıl bu kadar  zararın kapanacak olduğu merak edilmekte.

  • Yatırım tavsiyesi değildir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları