coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumEthereum Vakfı Resmi Blogundan Türkiye Duyurusu!

Ethereum Vakfı Resmi Blogundan Türkiye Duyurusu!

Ethereum (ETH) Vakfı, resmi blog sayfasından paylaştığı yazısında Türkiye'de bir etkinlik gerçekleştireceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum Vakfı, Devconnect konferansını bu yıl 13-19 Kasım tarihleri arasında bir hafta boyunca İstanbul’da düzenlemeyi planladığını açıkladı.

Ethereum Vakfı, ilk Ethereum Devconnect konferansını 2022 yılında Amsterdam’da düzenlemişti. Devconnect, her biri farklı bir konuya odaklanan bağımsız ETH etkinliklerinin yer aldığı 1 haftalık bir toplantıdır.

Etkinlik ETH Vakfı’nın resmi blogundan duyuruldu.

Devconnect’teki çoğu etkinlik, kapsamlı bir anlama ve tartışmaya olanak sağlamak için etkinliğin özel alanında uzman veya istekli bir kitleyi hedef alacak.

Tipik bir konferanstan farklı olarak Ethereum Vakfı, bir hafta sürecek bu toplantının ETH’yi geliştirmeye devam etmek için gerekli olan derin tartışmaları ve konuşmaları kolaylaştırmasını istiyor. Devconnect sırasındaki etkinlikler bağımsız olacak ve bu alanlardaki uzmanlar tarafından düzenlenecek.

İlgili Haber
Dogecoin'e (DOGE) Elon Musk'ın Roketi Çarptı!

Etkinlik, Ethereum Vakfı’nın ana etkinliği olmaya devam edecek olan ve 2024 yılında Güneydoğu Asya’da gerçekleştirilmesi planlanan Devcon ile karıştırılmamalı.

Geliştiricilerin ifadesine göre Ethereum Vakfı, Devconnect 2023 için ev sahibi şehir olarak İstanbul’u seçerek, İstanbul’un Doğu ve Batı arasında bir köprü olarak eşsiz konumundan yararlanmayı hedefledi.

Resmi blogda yer alan ifadeye göre şehrin verimli yerel metrosu ve topluluk etkinlikleri için uygun mekanların bolluğu, İstanbul’u Devconnect 2023 için mükemmel bir yer haline getiriyor.

Ethereum Vakfı, İstanbul’un tarih, kültür ve modernliğin eşsiz karışımının, küresel ETH geliştirici topluluğunun bir araya gelmesi, tutkulu gruplarla işbirliği yapması ve ETH için inovasyonu teşvik etmesi için ilham verici bir zemin sağlayacağından emin.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail