Kripto HaberleriHaberlerEthereum Ve Litecoin Fiyatında %8 Düşüş!

Ethereum Ve Litecoin Fiyatında %8 Düşüş!

Takip et

Ethereum Ve Litecoin son zamanlarda değer kayıpları ile bilinen 2 büyük ve güçlü kripto para ve değeri konusunda yatırımcıların aklında soru işaretleri bırakan 2 kripto para birimi. Ethereum Ve Litecoin fiyatındaki düşen değer bugün %8 oranını da aştı ve fiyat giderek daha fazla düşecek gibi görünüyor. Ethereum Ve Litecoin fiyat değeri konusunda sorunlar yaşanmasının ardında yine Bitcoin fiyatının düşüşleri bulunuyor. Kripto para birimlerinin değerinde bu düşüşlerin devam etmesi durumunda ne kadar süre daha yatırımcıların piyasada kalacakları tahmin edilemezken, bazı kripto para birimi yatırımcıları yeni yatırımlar yapmamayı veya yaparlar ise altcoin olarak Ethereum Ve Litecoin arasında kalmayacaklarını BTC yatırımı yapmayı uygun bulacaklarını düşünüyor.

Ethereum Ve Litecoin fiyatında yaşanan %8 düşüş eğer ki artarsa %11’e kadar ulaşması mümkün olabilir. Bazı kripto para birimi yatırımcıları satışlarını daha fazla arttırdılar ve bu %8.19 oranında bir düşüşe neden oldu. Bu da daha büyük olası ve beklenmeyen bir takım kripto para birimi düşüşlerine neden olabilecek hamleler arasında bulunuyor.

Kripto para birimlerinin değerinde olan artışların ne kadar süre sonra geri döneceği ve düşüşlerin ne zaman son bulabileceği hakkında henüz beklenmeyen bir takım değişimler var. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin değerinin düşük kalacağını düşündükleri için yeni yatırımlar yapıp yapmamak konusunda kararsız ve piyasada ETH’nin ve LTC’nin büyük oranda değer kaybetmesi bazı yatırımcılar için ciddi bir sorun olarak görülüyor. Kripto para yatırımcılarının neden bu kadar fazla düşüş ile karşı karşıya kaldıklarını anlamak ve bununla ilgili analist yorumlarını beklemek uzunca bir süre zaman alabilir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları