Kripto HaberleriAltcoinEthereum'da Bir Sonraki Durak 2.000$ Mı? Santiment Yorumladı!

Ethereum’da Bir Sonraki Durak 2.000$ Mı? Santiment Yorumladı!

Santiment, Ethereum'da 2000 dolar kapıda olduğunu söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) Haziran 2022’den bu yana ilk kez dün 28.000 doları aşarak son 9 ayın en yüksek seviyelerine ulaştı.

Bitcoin’le beraber altcoinlerde de güzel yükselişler görüldü.

Bu bağlamda en büyük altcoin Ethereum (ETH) da son 7 ayın en yüksek seviyesine ulaşarak 1.800 doların üzerine çıktı.

Ethereum 1.842 dolara ulaşırken, popüler kripto para platformu Santiment’ten ETH paylaşımı geldi.

Etherum’a olan talebin arttığına dikkat çeken Santiment, bu talep artışına rağmen ağ işlem ücretlerinde bir artış görülmediğini belirtti.

Bu durumun yükseliş işareti olduğunu belirten Santiment, ETH fiyatı yükseldikçe ETH gaz ücretinin işlem başına 2 doların altına düştüğünü ifade etti.

Bu bağlamda Santiment, Ethereum’un etkinliğine, kullanımına ve talebini birlikte değerlendirerek ağın yüksek talebe rağmen hala ısınmadığını savundu ve ETH için 2.000 dolar ve üzeri için açık bir kapı olduğuna inanıyor.

“Ethereum’un fiyatı 18 Ağustos’tan bu yana 1.840 doları geçmemişti.

Son 7 ayın zirvesine rağmen, ETH ağı ısınıyor ve yüksek talep nedeniyle önemli işlem engelleri oluşturuyor gibi görünmüyor.

Bu durum ETH’nin 2.000 dolar ve üzerine açık bir kapısı olduğuna dair iyi bir işaret. “

Son 7 günde %12’nin üzerinde artış kaydeden Ethereum 1.842 dolara kadar çıktı. Bu seviyeden geri çekilme yaşayan ETH yazım esnasında 1,780 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları