Kripto HaberleriEthereumEthereum'da (ETH) Bir Kilometre Taşı Daha Geride Kaldı: Kiln, Tamamlandı!

Ethereum’da (ETH) Bir Kilometre Taşı Daha Geride Kaldı: Kiln, Tamamlandı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), büyük bir gelişmeyi daha geride bıraktı. Ethereum 2.0’ye ilerleyen yolda Kiln test ağında büyük “merge” yani birleşme işlemi tamamlandı.

Ethereum Foundation, ETH 1.0 ve 2.0’nin birleşiminin Kiln test ağında başarıyla tamamlandığını aktardı. Bu, 2022’nin sonlarına doğru gerçek birleşme işlemi yapılmadan önce halka açık bir test ağında yapılan en son test olarak biliniyor.

Ethereum 2.0’nin Son Testi Tamamlandı

15 Mart tarihinde gerçekleşen birleşme işlemi ile Beacon isimli test ağı, Kiln test ağı ile aynı noktada buluştu. Ethereum, tarihinin en büyük değişimini bu sene yaşamayı bekliyor ve söz konusu değişim öncesinde yapılan son testin sorunsuz geçmesi çok büyük önem arz etmekte. Ethereum Foundation ekibi tarafından yapılan açıklamada Kiln test ağında farklı testler yapılması da istendi. Bu da hala olası sorunlar çıkabileceğine işaret ediyor.

Ethereum Foundaton ekibi ve geliştiriciler de konu hakkında detaylı açıklamalarda bulundu. Bunun devamında ise mevcut test ağları olan Goerli ve Ropsten gibi kapalı ağlarda testler devam edecek. Son işlem ise ana ağa geçiş ve testler sonrasında gerçek bir merge işlemi olarak açıklandı.

Ethereum zaten EIP-1559 gibi önemli güncellemeleri başarıyla tamamlayarak büyük yol kat etti. PoW altyapısından PoS altyapısına geçiş ise kesinlikle ETH için en büyük hamle olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları