binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEthereum'da Ralli Bekleyen Bernstein Analistleri ETF Onayı Sonrası İçin Bu Altcoini İşaret...

Ethereum’da Ralli Bekleyen Bernstein Analistleri ETF Onayı Sonrası İçin Bu Altcoini İşaret Etti!

Bernstein analistleri olası bir Ethereum ETF onayının Solana gibi altcoinler için olumlu olacağını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Spot Ethereum ETF kararı için sadece saatler kalmışken Bernstein analistlerinden dikkat çeken bir rapor geldi.

Coindesk’in haberine göre Bernstein analistleri olası ETH ETF onayının hem ETH hem de kripto para sektörü için çok önemli bir dönüm noktası olacağını belirtti.

Bu noktada ABD’de spot bir ETH ETF’inin onaylanmasının kripto sektörü düzenlemeleri için önemli bir hamle olacağını düşünen analistler, bu onayın ETH rakibi Solana‘nın da emtia olarak sınıflandırılmasına yönelik beklentileri artıracağını söyledi.

Bernstein analistleri Gautam Chhugani ve Mahika Sapra Biden yönetiminin Kasım’daki Başkanlık seçimleri öncesinde kripto paralar konusundaki tutumunu yumuşatabileceğini belirterek şunları söyledi:

“Uzun vadede, Trump seçilirse, kriptonun, kripto finansal entegrasyonunda uzun süreli yapısal değişikliklere yol açacak önemli yasama ve kurum desteğini (yeni bir SEC başkanıyla birlikte) görebileceğine inanıyoruz.

Ayrıca olası bir Ethereum ETF onayı, Bitcoin dışındaki ilk blockchain varlığı olan Ethereum’un bir emtia olarak kabul edilmesi için emsal oluşturacak.

Bu da Ethereum’un emsallerinin (muhtemelen Solana) aynı yolu izlemesi için umutları artıracaktır. Sonuç olarak SOL gibi altcoinlerin menkul kıymet olarak kabule dilme şansı artacaktır.”

Bernstein analistleri ayrıca olası bir Ethereum ETF onayı sonrasında ETH fiyatının %75 artışla 6.600 dolara çıkacağını tahmin etmişti.

İlgili Haber  Bernstein Analistlerinden Ethereum (ETH) İçin Rekor Tahmin Geldi!

*Yatırım tavsiyesi değildir

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail