Kripto Para

Ethereum’un 2. Sırayı Geri Alması Zaman Alabilir

Ethereum ve XRP sıralaması değişti.

Ethereum 4 milyar dolarlık fark ile 3. sıradaki yerini korurken, XRP 4 milyar dolar fark ile bir adım daha güçlü piyasa hacmine sahip. Bitcoin Cash hard forkunun ardından ortaya çıkan ve Çarşamba günü yaşanan değişimler sonrasında sıra değişimi yaşayan XRP ve Ethereum’un arasındaki fark 1 milyar dolardan daha az iken, bir anda yükselmeye başladı ve XRP, Ethereum‘a oranla piyasa hacmini 19.7 milyar dolara çıkarırken, Ethereum ise 15.7 milyar dolar seviyesine geriledi. Piyasanın mevcut düşüşü dolayısı ile XRP’ye güven artarken Ethereum’a güven azaldı.

4 milyar dolarlık fark çok büyük değil

4 milyar dolarlık farkın 1 gün içerisinde kapanması beklenmezken, Ethereum’un fiyat artışının XRP’den daha fazla oranda olması durumunda 2 gün içerisinde bu 4 milyar dolarlık farkı kapatabilecek güçte olduğu bilinmekte. Ethereum fiyatının düşüşü ve azalan güvene bağlı olarak yaşanan bu gerilemenin devam etmesinin ise XRP’nin daha fazla güç kazanarak 2. sırayı garantilemesine yol açabilecek olduğu görüşünü yansıtmakta.

Ethereum ve XRP 2. ve 3. sıranın en büyükleri olarak tanınırken, sıralam değişimleri nadiren görülmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu