AltcoinCardano

Ethereum’un (ETH) Rakibi Altcoin, Altcoin Rallisinin Fitilini Ateşleyebilir

Michael van de Poppe'ye göre yükseliş sırası Harmony'de!

Kripto para sektöründeki belirsizlik hala devam ediyor olsa da Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve bunun gibi bazı altcoinler akıntının tersine yüzebildiklerini kanıtladılar.

Özellikle ADA son dönemde bir hayli hareketli iken ünlü bir kripto para analisti bunu Harmony‘nin (ONE) de takip edeceğini düşünüyor.

İlgili Haber
Ünlü Analist Cardano'yla (ADA) İlgili Umut Verici Konuştu!

ETH Rakibi ONE, ADA ile Yeni Ralli Başlatabilir

560.000’den fazla takipçisi bulunan ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada bir zamanlar ADA’nın yaşadığı yükselişin benzerini ONE’dan beklediğini ve bunun altcoin rallisini harekete geçirebileceğini ifade etti. Analist, ADA‘nın 0,32 dolardan başlayarak %71’lik bir yükseliş ile önemli bir noktaya gelmesini ve 0,55 doların üzerine çıkmasını bekliyor.

harmony one fiyat

Analist, kritik direnç noktasının kırılması ile 0,55 dolara, buradan sonra ise yeni rekorlara doğru yükseliş bekliyor. Poppe’nin pozitif yaklaştığı tek kripto para ise ONE değil.

Ünlü analist bu ek olarak yeni altcoin rallisinin Cardano (ADA) katkıları ile de başlayacağını düşünmekte. Analiste göre 2022 yılının en düşük fiyatı olan 1,10 dolardan 1,62 dolara kadar yükselen ADA, 2 doları kırarak yeni ralliyi başlatabilir.

ADA an itibarıyla 1,37 dolar seviyelerinden işlem görüyor olsa da diğer altcoinlere kıyasla çok daha iyi bir 7 gün performansına sahip. ADA’nın bu rallisinin diğer altcoinlere de bulaşması, Poppe’ye göre gerçek ralliyi başlatan gelişme olacak ve 2022 yılında yeni bir altcoin rallisi görülecek.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu