Cardano

Ethereum’un (ETH) Rakibi Cardano (ADA), Yeni Cüzdan Güncellemesini Duyurdu

Ethereum'un kurucu ortaklarından Charles Hoskinson tarafından geliştirilen Cardano, yeni bir güncellemeye kavuştu.

Ethereum‘un (ETH) kurucu ortaklarından olan Charles Hoskinson‘un daha sonra kendi projesi olan Cardano (ADA) üzerinde çalışmaya başladığı biliniyor.

Hoskinson, Ethereum’u geçme planında henüz başarılı olamasa da attığı her yeni adım ve güncelleme ile aslında buna yönelik ilerleme kaydediyor.

İlgili Haber
Cardano (ADA) Ekibi Durmaya Niyetli Değil: Ödüller 2 Katına Çıkartıldı

Daedalus Cüzdanı Geliştirildi

Input Output Hong Kong (IOHK) tarafından paylaşılan yeni bir videoya göre ise Daedalus cüzdanı resmen Cardano ağına geldi.

Söz konusu cüzdan, Cardano’nun 133 numaralı ağ düğümü üzerinde çalışacak ve bu da cüzdanın senkronizasyon zamanı ile hafıza kullanımını önemli ölçüde arttıracak.

Aktarılan bilgilere göre bu güncelleme ile birlikte söz konusu kripto para cüzdanının güvenliği de önemli ölçüde artacak.

Daedalus 4.9.0, Cardano’nun 133 numaralı ağ düğümünü kullanıyor ve bu versiyon senkronizasyon zamanlarında önemli bir katkı sağlayıp hafıza kullanımını azaltıyor. Buna ek olarak Daedalus cüzdanı artık size hangi ağ düğümünün çalıştığını gösterecek. Bu ilk olarak ADA blockchain ağının kopyasının entegrasyonunu sağlayacak ve daha sonra dağıtık ağ cüzdanının son snapshotını değiştirecek. Tam ağ düğümü sayesinde güvenlik önemli ölçüde artacak.”

Yeni cüzdanın kullanıcı arayüzünün de geliştiği ve artık cüzdandan direkt olarak arama yapılabileceği vurgulandı.

Ekip tarafından paylaşılan blog gönderisine bakıldığında aynı zamanda Daedalus kod tabanı ile ilgili ufak sorunların da düzeltildiği vurgulandı.

Özellikle merkeziyetsiz finans dünyasında egemenlik kurmak isteyen ADA için bunun çok önemli olduğu söylenebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet

Bir yil once Ada’ya yatiracagimaSol veya Avax’a yatirsaydim simdi kripto milyarderiydim. Lanet olsun Ada’ya. Kaplumbaga’dan bile yavas ilerliyor. 1 tl öne gecegim hemen birakacagim Ada’yı.

Sinan

Her gün. Bir. Güncelleme. Çıkarıyor. Ama. Nedense. Fiyata. Yansımıyor. Bir. Oyun.

Anonim

Anasının 4mı gibi düşüyor ama


Başa dön tuşu