EthereumHaberler

Ethereum’un (ETH) Sert Düşüşünü Bilen Analistten Korkutan Yeni Tahmin!

Dünyaca ünlü analist Peter Brandt, bütün bunlar başlamadan önce de ETH düşüşünü bilmişti ve şu an daha kırmızı bir hedefe işaret etti.

Dünyanın en tecrübeli analistlerinden birisi olan Peter Brandt, genellikle Bitcoin (BTC) odaklı tahminleri ile biliniyor. Brandt son günlerde ise daha çok altcoinler ve Ethereum üzerinden ilerlemekte.

Brandt’in günler önce yaptığı ETH tahmini o tarihlerde tepki çekse de bunun şu an için resmen gerçekleştiği görülüyor. Brandt ise düşüşü yeterli bulmadı.

Ethereum 2.000 Doların Altına Çekildi

ETH fiyatı 2.000 doların üzerinden işlem görürken yaptığı açıklamada 1.268 dolara kadar gerileme bekleyen analist, haklı çıktı.

Ethereum bu esnada Celsius ve bunun gibi tetikleyici haberler nedeniyle sert düşerken teknik grafik de bunu takip etti.

İlgili Haber
Beklenen Celsius Fırtınası Resmen Koptu: Bütün İşlemler Durduruldu, Ethereum (ETH) Fiyatı Düşüşe Geçti!

Peki usta kripto para analisti tam olarak ne bekliyor? Brandt’ın yeni tahminine bakıldığında alçalan üçgen formasyonundan çıkıldığı ve fiyatın 667 dolara kadar gidebileceği görülmekte.

Brandt 1.000 doları diğer analistlerin aksine destek olarak görmüyor. ETH fiyatının 667 dolara kadar gerilemesi ise 2021’in en düşük seviyelerine kadar gerileme riskinin yaşanması anlamına gelmekte.

Tabii ki bu esnada Bitcoin fiyatının yaşayacağı hareketlilik de çok önemli. BTC 24 saat içerisinde 21.000 dolar altına görürken ETH 1.080 dolara kadar çekildi.

Kripto para piyasası artık 1 trilyon dolar değerinde değil ve sektörün çok hızlı ancak çok sert düştüğü görülüyor. ETH’nin 660 dolara gerilemesi, BTC için de 20.000 doların altı anlamına gelmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu