Haberler

eToro CEO’su Yoni Assia’dan Kripto Para Açıklaması

eToro CEO’su Yoni Assia, hükümetlerin kripto paralar hakkında attıkları adımları eleştirdi.

eToro CEO’su Yoni Assia, kripto para birimleri ile ilgili yasal konularda yavaş davranıldığını ve hükümetlerin kripto paralardan endişe ettiklerini açıkladı. Kripto paraların dünyada 2 milyar insanın bankacılık hizmetlerine ulaşamadığı bir sistemde oldukça iyi yer aldığını ve daha fazla insanın kripto para sahibi olmasının mümkün olabileceğini açıkladı.

Dünyanın çok şeffaf ve tüm insanlar tarafından kullanılabilecek bir para birimine ihtiyacı olduğunu açıklayan eToro CEO’su Yoni Assia, itibari paraların bu konuda ilgi çekmediğini ve yetersiz olduklarını açıkladı.

Kripto para sektörü gelişiyor

Assia’nın açıklamasını destekleyen uzmanlar olduğu gibi desteklemeyen uzmanlarda var. Çok sayıda kripto para analisti kripto paraların herkes için uygun olmadığını ve yatırım ve ödeme aracı olarak kullanılsa da bir süre bekletmeye gelmeyecek bir para birimi olduğu için henüz dünyada itibari paraların yerini alamayacak olduğunu düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu