Haberler

eToro, Tron’u Ekledi

eToro platformuna Tron'u ekledi.

Nexo

eToro, platformun yakın zamanda Tron’u kripto alım satım hizmetleri listesine eklediği kripto alım satım hizmetlerindeki gelişmekte olan oyunculardan biri. Bu, platformun portföyünü 15 dijital para birimine genişletmek için atılmış yeni bir adım.

eToro, TRON’un en son ilavesinden önce zaten Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, EOS ve hatta Binance Coin sunuyordu. Sosyal ticaret platformu, müşterileri çekmek için yeni ve yenilikçi yöntemleriyle kripto alanında bazı çalışmalar düzenleyerek yeni kurallar oluşturuyor.

Tron’un eToro’da alım satım seçeneği olarak eklenmesi, Birleşik Krallık’taki müşterileri için sıfır komisyon alım satımının açıklanmasından günler sonra gerçekleşti.

eToro tamamen Doğru Hareketleri Yaptı Mı?

Sosyal bir ticaret platformu olarak eToro, oldukça küçük bir zaman dilimi içerisinde platformunda bir çok ilg kazandı. Platform yakın zamanda ABD’nin bazı eyaletlerinde de faaliyet göstermesi için Cebelitarık’tan lisans aldı.

TRON’un eToro’daki son listeleri, piyasadaki fiyatlarını yükseltmek için gerçekten bir hareket yaratmadı. Ancak, kripto ticaret pazarlarının yıllar içinde nasıl olgunlaştığını ve daha önce medya tarafından reklam çalışmalarında ne kadar fazla konu olduğu medyaya yansıtıldı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı