Haberler

Facebook CEO’su: Libra İçin Lobicilik Faaliyetine Ne Kadar Gerekiyorsa Harcarız!

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, Libra hakkında kritik açıklama yaptı.

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, Libra hakkında yaptığı açıklamada şirketin kripto para projesinin çıkmadan önce regülatörlerin onayını alacak olduğunu ve kripto para birimi ile ilgili lobicilik faaliyetlerine ”ne kadar para harcanması gerekiyorsa o kadar para harcanacak” olduğunu resmen açıkladı. Libra ile ilgili lobicilik faaliyetlerine ihtiyaç duyuluyor ve en çok da ABD’de bu konuda çalışma yürütülmesi gerekiyor. ABD’de yönetim bile kripto para birimi Libra hakkında Facebook’a karşı dururken, Libra hakkında lobicilik faaliyetlerinin şirketten yana tavır takınanların sayısında büyük oranda artışa sebep olması bekleniyor.

Libra ile ilgili olarak yapılacak olan lobicilik faaliyetlerinin sonucunda yine kazanan taraf Facebook olacağı için yatırımcılar bu dönemde beklentilerini düşük tutuyor olsa da kısa süre sonra Facebook CEO’su Mark Zuckerberg ve ekibi Libra’nın bir anda güvenli görünmesine neden olacak faaliyetler için milyar dolarlar harcayabilir.

Facebook, milyarlarca dolarlık servetinin bir bölümünü Libra için kullanarak gücüne güç katma potansiyeli taşırken, bu konuda henüz bir gelişme olmaması gelecek birkaç gün içerisinde olmayacağı anlamını taşımıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu