HaberlerKripto Para

Facebook’un Kripto Parası İddialı Geliyor

Mark Zuckerberg 8. Geliştiriciler Konferansında yapmış olduğu açıklamalarda yeni bir kripto para birimi tasarladıklarının duyurusunu yapmıştı.

Bilindiği üzere Facebook Ceo’su Mark Zuckerberg geçtiğimiz günlerde katıldığı 8. Geliştiriciler Konferansında yapmış olduğu açıklamalarda yeni bir kripto para birimi tasarladıklarının duyurusunu yapmıştı. Bu açıklama sonrasında da Facebook resmi medya kanallarından yaptığı açıklamalar ile yapılan duyuruyu resmiyete dökmüştü. Öte yandan Facebook firması, ödemeler konusunda kripto para birimi ile ödeme yöntemi üzerinde bilindiği üzere bir yıldan fazla süredir çalışmalar yapıyor. Şirketin kripto para ödemeleri konusunda vereceği hizmet, pek çok analist ve yatırımcı tarafından dijital varlıkların en büyük temel uygulaması olarak nitelendiriliyor. Facebook şirketinin yeni kripto para birimi üzerinde yapmış olduğu çalışmalarda önemli bir ilerleme kaydettiği kulislerde konuşuluyor.

Wall Street Journal: Facebook Çok İddialı

Wall Street Journal tarafından öne sürülen haberlere göre kripto para birimini esas olan ödeme sistemi konusunda çok uzun zamandır çalışmalar gerçekleştiren Facebook, üzerinde titizlikle çalıştığı yeni kripto para birimi konusunda oldukça iddialı geliyor. Yapılan haberin devamında Facebook Ceo’su Mark Zuckerberg’in şimdiden e-ticaret ve finans konusunda uzman yöneticiler aradığı belirtiliyor. Öte yandan Zuckerberg Blockchain konusunda uzman ve yetenekli kişileri de aradığı bilinen bir gerçek. Facebook’un tüm bu uğraş ve çabalarının neticesinde kripto para konusunda gerçekten başarı sağlayacağı belirtiliyor. Facebook’un tüm çabaları başarıyla sonuçlanırsa gerçek anlamda kripto para birimi için en büyük uygulama merkezi haline gelmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu