Haberler

FATF Kripto Paralara En Büyük Tehdit Olabilir

Kara Paranın Aklanmasının Önlenmesine Yönelik Mali Eylem Görev Gücü.

Kara Paranın Aklanmasının Önlenmesine Yönelik Mali Eylem Görev Gücü (FATF) kripto para birimlerine yönelik olarak bugüne kadar karşı karşıya kalınmış olan en güçlü oluşum olabilir. Birkaç yıl öncesine göre artık kripto para birimleri daha fazla insan tarafından ve daha çok kurum tarafından kullanılıyor ve insanlar artık kripto para denildiği zaman eskiye göre daha net cevaplar verebilir konumdalar. Kripto paralar açısından bu durum gelişmeye işaret ederken, Kara Paranın Aklanmasının Önlenmesine Yönelik Mali Eylem Görev Gücü (FATF) tarafından yapılacak olan en ufak bir düzenleme bile kripto para birimlerinin değerinin düşmesine ve buna bağlı olarak birçok farklı soruna sebep olabilir. Yatırımcılar, binlerce dolar değerindeki kripto paraların değerinin herhangi bir kurum veya devlet tarafından düşmesine izin verilip verilmeyecek olduğu konusunu merak ediyor.

Kara Paranın Aklanmasının Önlenmesine Yönelik Mali Eylem Görev Gücü (FATF) ise bu konuda en sert kararları alabilecek oluşum olarak belki de gelecekte kripto para birimlerine yönelik iyi veya kötü en güçlü kararları alabilecek bir oluşum.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu