binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerFBI: 130 Farklı Kripto Para Sorunu İle Karşı Karşıyayız

FBI: 130 Farklı Kripto Para Sorunu İle Karşı Karşıyayız

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’nin en ünlü istihbarat ajansı konumunda bulunan FBI ajanının yaptığı açıklamalar kripto paraların nelere kadir olduğunu gösterdi. Kripto para vakalarında ciddi artışlar olduğunu belirten FBI ajanı, şuana kadar ellerinde 130 kadar kripto para vakası olduğunu belirterek, bu vakaları çözmek adına her türlü gerekli önlemlerin alınması adına çalışmalar düzenlediklerini ve bu sorunları çözmeye yönelik olarak adımlar atmak için çalıştıklarını açıkladı.

Kripto para hırsızlıkları, fidye ve gasp sorunlarının yanında kara para aklama, para aklama ve doları devreden çıkarıp direkt olarak kripto para üzerinden işlemler yürütmek benzeri problemlerin meydanda olduğunu doğrulayan FBI ajanı, New York’ta gerçekleşen konferans sırasında bu açıklamaları yaptı ancak bu sorunların ABD için büyük sorunlar olmadığı ve her türlü üstesinden gelinebilecek sorunlar olduğunu doğruladı.

Gerekirse CIA Devreye Girebilir

FBI’ın çok üstün yetkileri olmasına rağmen zaman zaman CIA yönetiminin de bu tür konularda devreye girebilecek olduğu, daha zor konularda CIA yönetiminin devreye girebildiği bilinen bir durum.  FBI’ın kripto paralar konusunda tam detaylı bilgilere sahip olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail