Haberler

FBI: Kuzey Kore Parasız Kaldı Saldırıyor!

FBI'dan uyarı.

FBI tarafından yayınlanan raporda Kuzey Kore yönetiminin parasız kaldığı ve kripto para birimlerine yönelik olarak kripto para borsalarını ve kripto para yatırımcılarını hedef alan saldırılara başladığı ve bu saldırıların dünyada birçok ülkeye yönelik gerçekleşebileceği açıklandı. FBI Kuzey Kore yönetiminin bu ve buna benzer saldırıları desteklediğini ve kripto para birimlerine yönelik saldırılarının devam etmesinin kayıplara sebep olabileceği açıklamasını yaptı.

Kuzey Kore bugüne kadar milyonlarca doları geçen ve milyarlarca doları bulan kripto para saldırıları düzenledi. Sürekli olarak yeni saldırılar düzenleyerek yatırımcıları ve kripto para birimi yatırımcılarının çok fazla kullandıkları borsaları hedef aldı. Bunun birçok farklı sonucu oldu ve kripto para yatırımcıları bu saldırılar nedeni ile korku yaşayarak bazıları tüm kripto para yatırımlarını da satmak zorunda kaldılar. Bitcoin saldırıları Kuzey Kore’nin en fazla ilgilendiği saldırılar arasında iken, bu ve buna benzer saldırıların bu yıl ortasından itibaren tekrar devam ediyor olması risklerin henüz sona ermediği ve aksine daha fazla risk unsurunun olabileceğini gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu