Haberler

FBI’dan Acil Koduyla Uyarı: Büyük Dolandırıcılık Geldi Gelecek, Eğer Önlem Alınmazsa…

Federal Soruşturma Bürosu (FBI) 13 Nisan tarihli bir duyuru yayınladı.

Dünyanın en iyi istihbarat kurumları arasında ilk sırada yer alan FBI, kripto para birimi yatırımcılarına karşı çok acil bir uyarı yayınladı. Yayınlanan uyarıda, FBI’ın bugünlerde dijital dünyada kripto para birimlerine daha fazla ilgi gösterilmesi, buna bağlı olarak çok sayıda yaşlı ve genç insanın mecbur kalarak Bitcoin almasının ciddi tehlikeler doğurduğundan söz edildi.

Federal Soruşturma Bürosu (FBI) raporuna göre, kripto para birimi yatırımcısı yaşlılar başta olmak üzere bu dönemde dolandırıcıların büyük saldırganlıklarına hazır olmak, kripto paralarının güvenliği için tüm varlıklarını güvende tutmak zorundalar.

Çevrimiçi ortamda sadece çok sayıda sanal varlık hizmeti sağlayıcısı değil, aynı zamanda suçluların programlarını kolaylaştırmak için sömürdüğü binlerce kripto para birimi satış sitesi var. Birçok geleneksel mali suç ve kara para aklama düzeni artık kripto para birimleri ile düzenleniyor. – FBI.

Aksi durumda FBI’ya göre büyük oranlarda Bitcoin dolandırıcılıklarına yakında sahne olacak dünyanın kripto paralara bakış açısı bile değişebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu