Kripto HaberleriHaberlerFCA: Adımızı Kullanarak Bitcoin İstiyorlar, Sakın İnanmayın!

FCA: Adımızı Kullanarak Bitcoin İstiyorlar, Sakın İnanmayın!

Takip et

Finansal Davranış Kurumu kendi isim ve logolarının kullanılarak İngiliz vatandaşları başta olmak üzere bazı insanlardan para isteyenlere asla inanılmaması gerektiğini açıkladı. Milyar dolarlarca değere sahip olan kripto para pazarı her geçen gün daha fazla büyürken, bir tarafta ise fiyat kayıplarının her geçen gün gündemde olması yatırımcılara ”yalan da olsa güvenecek cümleler kuran” kapılar aramalarına sebep oluyor.

Yatırımcılar kendilerine sıcak olan ancak yalandan bile olsa ümit verebilecek kimseleri arıyorlar. Bu nedenle bazı kripto para birimi yatırımcıları kendilerine güven veren dolandırıcılara çok daha çabuk inanmakta ve bunun sonucu olarak binlerce dolar para kaybetmekteler. Tüm bunların sonucu olarak yine kripto para pazarında yeni bir dolandırıcılık olayı yaşandı ve İngiltere’de FCA logosu ve ismi kullanılacak 2020 yılında Bitcoin rekoru olan 20 bin dolar rekorunun kırılacak olduğu açıklandı.

Biz asla başkalarına giderek veya arayarak para veya herhangi bir bilgi istemeyiz. Yetkililerimiz sizden kripto para istemez veya kripto paralar ile ilgili size herhangi bir istekte bulunabilecek soru sormaz. – FCA

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları