Kripto HaberleriHaberlerFCA'dan Gemini'ye Lisans!

FCA’dan Gemini’ye Lisans!

Takip et

İngiltere’de Gemini Europe Limited adı altında hizmet sunan ABD merkezli büyük kripto para borsası Gemini bugün ortaya çıkan sicil kayıtlarına göre İngiltere’de FCA’dan resmi onay aldı. Kripto para birimi borsalarına 2021 yılına kadar süre tanıyan İngiltere, 2021 yılına kadar kripto para borsası lisansı almayan borsaların ülkede hizmet sunmaya devam edebileceğini ancak daha sonrasında ise hiçbir şekilde hizmet sunamayacak olduklarını açıkladı.

Büyük kripto para borsalarının bu konuda lisans almakta zorluk yaşamayacak olduğu öngörülürken, özellikle de küçük kripto para birimi borsalarının çok büyük zorluklar yaşayabileceği iddia edilmekte. Kesin olarak bilinmiyor olsa da, FCA’nın onay kriterlerinin diğer birçok ülkeye oranla çok daha zor olduğu belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları