Haberler

FED: Kripto Para Alanında Kendi Stablecoin’imizi Kısa Sürede Çıkarmayacağız!

FED Başkanı Jerome Powell, kripto para birimleri hakkında incelemelerin sürdürüldüğü konusunda açıklama yaparak gündeme geldi.

Nexo

FED Başkanı Jerome Powell bugün gündeme kripto paralar ile geldi. Proje halindeki Libra’nın çok büyüyebilecek olduğunu ve insanların bu stablecoin projesini kullanabileceklerini açıklayan FED Başkanı Jerome Powell, FED’in bu konuda kendi adımlarını kısa vadede veya yakın zamanda atmayacak olduklarını açıkladı. Kripto paraların gelecekte daha fazla gelişmesi beklenirken, Powell’de FED’in farkında olduğunu ve Libra projesinden gelecekte çok daha fazla söz edilebileceğini düşündüklerini açıkladı.

Powell’in açıklaması kısa süre içerisinde gündeme damga vururken, binlerce Libra projesine yatırım yapacak yatırımcılar Libra’ya engel olunmaması konusunda sosyal medyadan açıklamalar yapmayı sürdürmekteler.

Powell, kripto para birimi projesinin engellenip engellenmeyeceği hakkında ise açıklama yapmadı ve konu hakkında bilgi vermeyerek sözlerini sonlandırmayı tercih etti.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı