Haberler

FED: Kripto Para Alanında Kendi Stablecoin’imizi Kısa Sürede Çıkarmayacağız!

FED Başkanı Jerome Powell, kripto para birimleri hakkında incelemelerin sürdürüldüğü konusunda açıklama yaparak gündeme geldi.

FED Başkanı Jerome Powell bugün gündeme kripto paralar ile geldi. Proje halindeki Libra’nın çok büyüyebilecek olduğunu ve insanların bu stablecoin projesini kullanabileceklerini açıklayan FED Başkanı Jerome Powell, FED’in bu konuda kendi adımlarını kısa vadede veya yakın zamanda atmayacak olduklarını açıkladı. Kripto paraların gelecekte daha fazla gelişmesi beklenirken, Powell’de FED’in farkında olduğunu ve Libra projesinden gelecekte çok daha fazla söz edilebileceğini düşündüklerini açıkladı.

Powell’in açıklaması kısa süre içerisinde gündeme damga vururken, binlerce Libra projesine yatırım yapacak yatırımcılar Libra’ya engel olunmaması konusunda sosyal medyadan açıklamalar yapmayı sürdürmekteler.

Powell, kripto para birimi projesinin engellenip engellenmeyeceği hakkında ise açıklama yapmadı ve konu hakkında bilgi vermeyerek sözlerini sonlandırmayı tercih etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu