Haberler

FED Kripto Paralar Konusunda Sessiz Ama Hızlı

Amerikan Ulusal Rezerv Bankası (FED) kripto paralar konusunda son haftalarda sessiz görünse de araştırmalar sürdürülüyor.

Amerikan Ulusal Rezerv Bankası (FED) kripto para yatırımcılarının ve kripto paraların geleceğini en önemli kilit bir şekilde belirleme yetkisine sahip. SEC ile birlikte Amerikan Ulusal Rezerv Bankası (FED) arasında olası bir kripto para kararı alınması durumu bile kripto paraların fiyatlarına direkt olarak etki edebilecek düzeyde güçlü. Son haftalarda kripto para birimleri hakkında sessiz kalan FED’in araştırmalarının devam ettiği, özellikle ilk etapta 25 milyon ABD vatandaşının kullanacak olduğu dijital dolar ile ilgili çalışmaların devam ettiği iddia ediliyor.

FED’in sessiz kalmasının bir sebebi olarak kripto para ile ilgili acele etmeye gerek duymuyor olması ve kripto paraları çok büyük potansiyel elde edebilecek düzeyde görmediği için sessiz kalmaya devam ettiği iddia edilmekte. Ancak FED tüm bunlara rağmen yine de hızlı hareket ediyor ve kripto para birimleri hakkında çalışmalar sürdürülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu