Haberler

FED Kripto Paralar Konusunda Sessiz Ama Hızlı

Amerikan Ulusal Rezerv Bankası (FED) kripto paralar konusunda son haftalarda sessiz görünse de araştırmalar sürdürülüyor.

Nexo

Amerikan Ulusal Rezerv Bankası (FED) kripto para yatırımcılarının ve kripto paraların geleceğini en önemli kilit bir şekilde belirleme yetkisine sahip. SEC ile birlikte Amerikan Ulusal Rezerv Bankası (FED) arasında olası bir kripto para kararı alınması durumu bile kripto paraların fiyatlarına direkt olarak etki edebilecek düzeyde güçlü. Son haftalarda kripto para birimleri hakkında sessiz kalan FED’in araştırmalarının devam ettiği, özellikle ilk etapta 25 milyon ABD vatandaşının kullanacak olduğu dijital dolar ile ilgili çalışmaların devam ettiği iddia ediliyor.

FED’in sessiz kalmasının bir sebebi olarak kripto para ile ilgili acele etmeye gerek duymuyor olması ve kripto paraları çok büyük potansiyel elde edebilecek düzeyde görmediği için sessiz kalmaya devam ettiği iddia edilmekte. Ancak FED tüm bunlara rağmen yine de hızlı hareket ediyor ve kripto para birimleri hakkında çalışmalar sürdürülüyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı