Kripto HaberleriHaberlerFED Yetkilisi Kripto Paraları Sert Eleştirdi

FED Yetkilisi Kripto Paraları Sert Eleştirdi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Ulusal Rezerv Bankası (FED) Minneapolis bölgesi başkanı Neel Kashkari, kripto paralar ile ilgili çok sert ifadeler kullandı. Kripto paraların önünde herhangi bir yasal engel olmadığından dolayı her türlü dolandırıcılık ve benzeri vakanın kripto para sektöründe yaşandığına değinen Neel, bu konuda yaptığı açıklamada kripto paralar ile ilgili sıkı ve sert önlemler alınması gerektiğini, eğer ki önlemler alınmaz ise gelecekte çok daha büyük sıkıntı ve sorunların beraberinde gelebilecek olduğu uyarısında bulunuldu.

Yapılan açıklamada kripto paralar ile ilgili olarak düzenlemelerin yetersiz olduğuna değinilerek bu konuda her geçen gün daha fazla dolandırıcılık haberlerinin gelmeye devam ettiği, bu dolandırıcılık haberlerini engellemek adına ise nasıl adım atılacak olduğunun yetkili kurumlar ve FED tarafından belirlenmesinde hiçbir engel bulunmadığı belirtildi.

”Merak Ediyorum”

ABD Ulusal Rezerv Bankası (FED) Minneapolis bölgesi başkanı Neel Kashkari, Bitcoin ve kripto paraların sonunun nereye varacak olduğunu merak ettiğin değinerek bu konuda kendisinin de durumu yakından izlediğini ve takip ettiğine değindi. Kripto paralar konusunda yapılan bu açıklamalar ise ABD’nin gelecekte Bitcoin ve diğer kripto paralara karşı yeni bir takım yaptırımlar uygulayabilecek olduğunun habercisi olarak gösterildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları