Haberler

FedEx Blockchain Teknolojisine Geçecek

Nexo

ABD’nin en ünlü nakliyat şirketlerinden birisi konumunda olan FedEx yöneticilerinin yaptığı son açıklama ile birlikte kripto para sektörü değil ancak blockchain teknolojisinin çok iyi bir teknoloji olduğu doğrulandı. Yapılan açıklamada blockchain teknolojisinin daha fazla güvenilir olduğu ve bu konuda henüz daha tam kesin olmasa da gelecekte blockchain teknolojisine geçiş yapabilecek oldukları bilgisi paylaşıldı.

Yapılan açıklamada tam kesin olarak blockchain teknolojisine ne zaman geçiş yapmayı düşündükleri ve bu konuda tam kesin kararlarının ne olduğu ile ilgili bilgi vermeyen FedEx yöneticileri, bu konunun henüz daha kendileri tarafından detaylı bir şekilde araştırılmaya devam edildiğini, bununla ilgili net ve nihai kararın gelecek dönemde kendileri tarafından verilecek olduğunu açıkladı.

FedEx Şirketi Blockchain Teknolojisini Sevdi

FedEx şirketinin blockchain teknolojisini oldukça fazla sevdiği ve bu teknolojinin nimetlerinden yararlanmak adına her türlü adımı ve yeni kararları kısa sürede almasının önünde en ufak bir engelin dahi bulunmadığı iddia edildi. CEO ve CIO tarafından yapılan açıklamalarda net bilgiler verilmemesi ise henüz şu aşamada şirketin değerlendirme içerisinde olduğu iddialarını doğrulayan bir detay olarak yorumlandı.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı