HaberlerKripto Para

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç: Kripto Para Çıkaracağız!

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, kendi kripto paralarını çıkaracağını açıkladı.

Türkiye’nin en büyük takımları arasında yer alan Fenerbahçe’nin Başkanı Ali Koç, kulübün kendi kripto para birimini çıkaracak olduğunu açıkladı. Dünyada birçok şirket kendi kripto para birimini üretme ve müşterilerine sunma konusunda adımlar atarken, özellikle yüksek talep gören şirketlerin kendi kripto paralarını üretmesi durumunda olağanüstü değer yaratabilecekleri tahmin ediliyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ise bu konuda kendilerinin kripto para çıkaracaklarını, bunu ya kendilerinin ya da farklı üretici şirketlerin kendileri adına yapacağını açıkladı.

Açıklamalarında, “ya kendi kripto para birimimizi kendimiz çıkaracağız, ya da bu konuda bize gelen muhteşem teklifler var onları değerlendireceğiz ve kendi kripto para birimimizi çıkarttıracağız” diyen Ali Koç, sözlerini şöyle sürdürdü, “kripto paradan çok büyük gelir elde edeceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu