HaberlerKripto Para

Fenomenlerin Kripto Para Portföylerini Merak Ediyor Musunuz? Coinbase’den Yeni Uygulama!

Coinbase kripto para portföylerini sosyal medya uygulamalarına entegre ediyor.

Kripto para borsaları günden güne gelişen kripto endüstrisi karşısında kripto piyasasına yeni uygulamalar kazandırmaya devam ediyor.

Bu konuda son yenilik popüler kripto para borsası Coinbase’den geldi.

Coinbase, son blog yazısında, kullanıcılarının portföylerini Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında paylaşmasına imkan sağlayan yeni sosyal medya özelliği eklediklerini açıkladı.

Coinbase bu yeni özelliği, kullanıcıların başkalarını kripto para piyasası hakkında eğitmenin eğlenceli yolu olarak tanıttı.

Müşterilerinin çoğunun kriptoyu anlamanın yollarını aradığını söyleyen Coinbase, bu bağlamda kripto topluluğunun eğitim çabasının aktif bir parçası olmak istediğini belirtti.

Portföy tahsisleriniz veya ortaya çıkan yeni varlıklar gibi önemli kripto konuları hakkında bilgi paylaşmayı daha basit ve eğlenceli hale getiren kullanımı kolay paylaşım araçlarıyla topluluğu kendi kendine güçlendirmeye yardımcı olmak istiyoruz.

Kullanıcılar paylaşım uygulaması ile portföylerinin ekonomik değerini değil sadece yüzde dağılımını paylaşabilecek.

Kullanıcıların portföylerini paylaşması bir noktada yatırım tavsiyesi olarak da anlaşılabileceği için şirket bu konuda dikkatli davranıyor.

Coinbase’in getirdiği yenilik ile sosyal medyadaki kripto paylaşımlarında muhtemelen artış yaşanacakken piyasa uzmanları için yeni bilgi kaynağı da sağlanmış olacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu