Haberler

Filipinler Yönetiminden Şaşırtan Karar: Borsa İşlemleri Bilinmeyen Bir Zamana Kadar Durduruldu!

Filipinler Menkul Kıymetler Borsası, yarından itibaren borsa işlemlerinin bilinmeyen bir zamana kadar kapatılacak olduğunu açıkladı.

Filipinler Menkul Kıymetler Borsası, ülkede Cumhurbaşkanı Duterte tarafından yapılan 12 Nisan 2020’ye kadar karantina uygulaması kapsamında borsaların bilinmeyen bir zamana kadar kapalı kalmaya devam edecek olduğuna vurgu yaptı. Bitcoin ve diğer altcoin yatırımlarının ilgi gördüğü Asya ülkesinde, şirket hisselerinin alım ve satımları durdurulacak iken, bunun zaten kötü olan Filipinler ekonomisinde nasıl bir yan etki yaşatacak olduğu hakkında soru işaretleri oldu.

Bazı kimseler Duterte yönetiminin artık görevden ayrılması gerektiğini belirtirken, bazıları ise borsanın durdurulmasının ekonomide felaketlere sebep olabileceğini belirtti.

ABD borsaları bile bu dönemde ciddi çöküşler yaşarken, bazı ülkelerde dolar kuru hızla artıyor ve borsalarda değer azalmaları sürekli olarak gündeme gelmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu