BitcoinHaberler

Financial Times Bitcoin’i (BTC) Manşet Yaptı!

Dünyanın en büyük finans gazetesi Bitcoin'i baş köşeden duyurdu.

İngiltere’nin ve dünyanın en büyük finans gazetelerinden olan Financial Times, Bitcoin’i manşetine taşıdı. Bitcoin’den övgüyle bahseden Financial Times, “altının yüzde 25’lik rallisine karşı Bitcoin yüzde 300’lük ralli görüldü” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bunca zaman piyasada aktif olarak var olan Bitcoin, öyle görünüyor ki teknolojisinden ziyade fiyatı ile ön plana çıkıyor. Zira bu tip gazeteler geçmiş dönemde BTC ile ilgili olumsuz haberler yaparken son dönemde fiyatın rekorlar kırmasıyla tüm ana akım medyasının Bitcoin’i baş köşeye aldıkları görülüyor.

Özellikle böylesi haberlerin Bitcoin fiyatına etkisini yorumlayacak olursak; tüm dünyada özellikle de finans sektöründeki gazetelerde bu şekilde manşetler atılmasının fiyat için oldukça olumlu olacağı tahmin ediliyor

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu