blank
Haberler

Finlandiya 1666 Bitcoin İle Ne Yapacağına Karar Veremiyor!

Finlandiya gümrüklerde el konulan 1666 Bitcoin ile ne yapacağına asla karar veremediğini açıkladı.

Güzel manzaraları ile bilinen ve oldukça soğuk havaya sahip olması ile akıllara gelen Finlandiya, son günlerde ciddi bir kriz ile karşılaştı. Ülkede bir süre önce el konulan Bitcoin’lerin sayısının 1666 olarak açıklandığı, o dönemde 750 dolar dolar civarında olan kripto para birimlerinin bugün 15 milyon avro değerinde olduğu açıklandı. Aradan geçen süre içerisinde el konulan Bitcoin’lerin değerinin %2000 oranında arttığına değinen Finlandiya gümrük yetkililerine göre bu kripto paraların nasıl elden çıkarılacağı ise bulunamadı.

Finlandiyalı gümrük yetkilileri ülkede el konulan Bitcoin’lerin açık arttırma yoluyla satışa sunulması halinde suçluların bu paraları ucuza alabileceğine inandıklarını ve bu durumdan dolayı satış yapmak istemediklerini açıkladı.

Ancak eldeki kripto para birimlerinin ne olacağı veya sonsuza kadar elde tutulup tutulmayacağı merak konusu olmayı sürdürüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu