Kripto HaberleriBitcoin''Fiyat artışları ve düşüşleri Google'a bağlı''

”Fiyat artışları ve düşüşleri Google’a bağlı”

Takip et

Hollanda Merkez Bankası danışmanı kripto para Bitcoin hakkında yaptığı açıklamasında kripto paraların fiyat artış ve düşüşlerinin Google’da çıkan haberlere ve Google’da yapılan aramalara bağlı olarak değiştiğini açıkladı. Ne zaman Google’da kripto paralar aranmaya başlasa ve haberler artış gösterse Bitcoin fiyatının ya azaldığını, ya arttığını belirten Hollanda Merkez Bankası danışmanı, bu durumun farkedilebilir olduğunu ve yatırımcıların bu konuya dikkat etmesi gerektiğini açıkladı.

Bitcoin fiyatı hakkında açıklama yapmayan danışman, kripto para fiyatlarının anlık olarak değiştiğini ama bu tür aramaların arttığı dönemlerde ve zamanlarda daha fazla etkili artış ve azalışların görüldüğünü açıkladı.

Bitcoin hakkında merak edilen konular

Bitcoin fiyatının nasıl ve ne zaman artacak olduğunu tam isabet ile bilmek maalesef dünyada hiçbir insan için mümkün değil. Kripto para fiyatlarının azalıp artacak olduğu konusu merak edildiği ve kripto para fiyatlarının ne kadar yükselecek olduğunun veya düşecek olduğunun bilinmediği için kripto paralar konusunda yapılan her ayrı bir ”beklenti” açıklaması bir o kadar değer taşıyor ve ilgi görüyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları